fbpx

Вчити чи не вчити? Або чи потрібно знати німецьку для роботи за кордоном?

Щоб знайти роботу в Німеччині, треба знати іноземну мову. Це твердження не можна назвати 100 % правильним, адже є дуже багато пропозицій для тих, хто не володіє німецькою чи англійською. 

Зокрема вакансії є в таких сферах як: будівництво, прибирання, робота на складах, виробництво, переробка м’яса. 

Можна без знання мови працювати й на сезонних роботах. На такі вакансії здебільшого людей підбирають групами однієї національності та їх супроводжує менеджер, який добре володіє їхньою рідною мовою.

Але варто пам’ятати, що розмір заробітної плати в Німеччині залежить від рівня володіння мовою. 

Переваги для тих, хто знає німецьку мову

  1. Рівень заробітку. Якщо ваш рівень володіння німецькою мовою хоча б А1 (розуміння елементарних речень, мінімальний словниковий запас), то вам точно запропонують вищу зарплату, ніж тим, хто мови не знає взагалі.
  2. Можливості для кар’єрного зростання. Наприклад, якщо ви працюєте на будівництві, то завдяки знанню мови, ви можете претендувати на посаду старшого зміни, бригадира, помічника керівника. Це вищий заробіток і легша робота.
  3. Комфортне проживання та вирішення побутових питань. Все спілкування в державних установах відбувається виключно німецькою мовою. 
  4. Якісне медичне обслуговування. У разі необхідності звернення до лікаря, вам буде значно легше отримати допомогу, якщо ви можете пояснити, що вас турбує.

Отже, якщо хочете більше заробляти в Німеччині – вчіть мову!

Де можна вчити німецьку мову?

Є дуже багато можливостей для самостійного вивчення німецької мови. А саме:

  • Безкоштовні інтеграційні курси в Німеччині. 
  • Безкоштовні сайти та мобільні додатки. Наприклад, сайт https://deutsch.info (тут зібрані статті про граматику, безкоштовні курси А1-В2, медіатека) та додатки Duolingo, Lingualeo тощо.
  • YouTube. Слухайте пісні, дивіться ролики, фільми німецькою мовою.
  • Мовні клуби в інтернеті – об’єднання людей, які спілкуються на різні теми, щоб практикувати мову.

Знання іноземної мови відкриває багато нових можливостей для вас в Німеччині. Але навіть якщо поки ви не володієте німецькою, то перебуваючи в мовному середовищі, вам буде легше їх освоїти.

Компанія VAV Synergy має багато вакансій для людей з різним рівнем мови. Заробітна плата стартує від 2000 євро.

Потрібна робота в Німеччині? Натискайте кнопку “Зв’язатися з менеджером” та отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!

Зв’язатися з менеджером