fbpx

Партнерська програма

VAV SYNERGY

Приєднуйтеся – Рекомендуйте – Заробляйте!

Найвигідніша пропозиція в сфері рекрутингу

Без додаткових умов та підводних каменів

Бонуси від 200€ до 5000€ вже з першого місяця співпраці

Що таке партнерська програма VAV Synergy?

Партнерська програма – це взаємодія на вигідних умовах між VAV Synergy та партнером, яка відбувається у три етапи:

Партнер підбирає та рекомендує кандидатів на вакансії або працедавців
Direction Arrows
Крок 01
Компанія працевлаштовує людей або укладає договори про співпрацю з роботодавцями
Direction Arrows
Крок 02
Партнер отримує бонуси​
Крок 03
Розмір бонусів за рекомендації:
Працівників
Від 50€ щомісяця
Роботодавців
Від 200€ до 5000€

Нарахування бонусів відбувається прозоро з дотриманням домовленостей

Порахувати розмір заробітку можна самостійно за посиланням

Хто може стати партнером компанії VAV Synergy?

Програма є шансом покращити свій фінансовий добробут для:

Досвідчених рекрутерів

Початківців без досвіду

Партнерська програма у цифрах
2017 рік
започаткування програми
2019 рік
відкриття нового напрямк у програми – рекомендації роботодавців
1 € / міс
середній заробіток партнера
1 +
агенцій-партнерів
1 +
індивідуальних партнерів

Чи можливо стати партнером без досвіду в рекрутингу?

Не маєте досвіду в рекрутингу? Не проблема! Ми вас навчимо!

Компанія VAV Synergy розробила унікальний БЕЗКОШТОВНИЙ курс навчання для всіх, хто хоче працювати і заробляти від 200€ до 5000€ в місяць.

Як відбувається процес співпраці?

01

Ви подаєте заявку та заповнюєте анкету на сайті

02

З вами зв’язується менеджер компанії для уточнення всіх деталей та роз’яснення умов партнерської програми 

03

Ви підписуєте договір про співпрацю. З цього моменту ви вже є партнером компанії VAV Synergy, навіть, якщо у вас ще немає кандидатів 

04

Ви шукаєте кандидатів, розповідаєте їм про нашу компанію, про умови роботи та рекомендуєте їх нашій компанії. Важливо! Рекомендувати можна людей або компанії, які дійсно зацікавленні в співпраці, мають можливості та відповідну кваліфікацію

05

Менеджери компанії починають працювати з кандидатами: проводять співбесіди / переговори

06

Компанія підписує договір про співпрацю з кандидатом або роботодавцем

07

Ви отримуєте ваші бонуси

Важливо

Умови для нарахування та виплати бонусів

За кандидатів

Ви отримуєте 50€, якщо рекомендований вами кандидат відпрацював один місяць.

За кожен відпрацьований кандидатом місяць ви отримуєте бонус 50€

За роботодавців

Ви отримуєте від 200€ до 5000€, якщо рекомендований вами роботодавець працевлаштував наших кандидатів.

Три рівня партнерської програми. Розмір бонусів залежить від кількості працевлаштованих працівників і вашої залученості в процес співпраці з роботодавцем.

Переваги партнерської програми

Зв'язок з персональним менеджером 24/7.
Великий вибір вакансій.
Вчасні виплати без затримок.
Усі необхідні файли, документи для роботи з клієнтами у вільному доступі.
Миттєвий зворотній зв'язок по кожному з кандидатів.
Можливість заміни вакансії для кандидата.

Також програма вигідна для вас, тому що це:

Кейси партнерів

Тетяна Токарєва. Приватний підприємець. Рекрутер

Як все починалося?

Історія мого партнерства з компанією VAV Synergy розпочалася у серпні 2021 року. На той час я вже чула про цю компанію від інших моїх колег. Проте після розмови з менеджером, я вкотре переконалася, що варто довіряти лише першоджерелам, бо умови співпраці виявилися значно привабливішими, ніж мені про них розповідали.

Чим вас зацікавила програма партнерства?

Я доволі давно працюю в рекрутингу, але партнерство з компанією VAV Synergy стало новим витком мого розвитку, можливістю підвищити свої доходи. Адже тут для партнерів діє унікальна пропозиція – щомісячні виплати за кожного кандидата. Тобто, скільки триває контракт з людиною, стільки партнер отримує свої бонуси. Крім того, можна одразу починати співпрацю без будь-яких додаткових умов чи формальностей. Тому я одразу почала працювати, без зволікань.

Які результати ви отримали?

Завдяки співпраці з компанією VAV Synergy мені вдалося підвищити свій дохід, отримати нові можливості для свого бізнесу.

Побажання для майбутніх партнерів.

Не варто боятися. Починайте працювати і заробляти. Тут дійсно все чесно і прозоро. Компанія гарантує щомісячні виплати та всебічну підтримку.

Юлія Ільченко, рекрутер, самозайнята особа.

Як все починалося?

Я розпочала свою співпрацю з компанією VAV Synergy пів року назад, особливо активно ми працюємо останні два-три місяці. Про партнерську програму я дізналася через рекламу в Фейсбуку і вона мене дуже зацікавила. Після розмови з менеджером компанії я остаточно переконалася, що варто спробувати, адже пропозиція дуже цікава і мало, хто з великих агентств пропонує такі умови своїм партнерам.

Чим вас зацікавила програма партнерства?

Програма партнерства від компанії VAV Synergy зацікавила можливістю вийти на новий рівень. Адже до цього я працювала лише з Польщею, але давно хотіла розпочати роботу з компаніями Німеччини, Бельгії та інших країн. Тут у мене з’явилася така можливість. Зокрема наразі я активно працевлаштовує людей саме в Німеччину, де є багато цікавих вакансій.

Які результати ви отримали?

Збільшився мій заробіток, адже за умовами партнерської програми, я отримую щомісяця 50 євро бонусу за кожного працевлаштованого кандидата впродовж всього терміну його контракту. Крім того, з’явилися нові можливості для розвитку, адже ринок праці, наприклад, Німеччини, дуже перспективний і цікавий для багатьох клієнтів.

Побажання для майбутніх партнерів.

Варто спробувати! Ставайте партнерами компанії VAV Synergy, адже тут справді працюють чесно, без обману. Головне – не здаватися, якщо щось не вдається з першого разу. Клієнти не одразу приходять, але працюйте над собою й все вдасться!

Антоніна Ващук, рекрутер, самозайнята особа.

Як все починалося?

Партнером компанії VAV Synergy я стала за рекомендацією своєї близької подруги, родич якої мав успішний досвід такої співпраці. Мене одразу зацікавили умови і я почала працювати. Активно ми почали співпрацювати з січня 2022 року.

Чим вас зацікавила програма партнерства?

Звичайно, що перш за все, дуже привабливими є умови для партнерів – ви влаштовуєте людину і отримуйте бонуси упродовж усього терміну її контракту. Це вигідно і мотивує працювати краще. В інших компаніях я не зустрічала таких пропозицій. Все чесно і прозоро. Завжди можна отримати консультацію, підтримку. Всі документи оформляються швидко, без зволікань.

Які результати ви отримали?

Відкрилися нові можливості для розвитку моєї справи, адже компанія пропонує щомісяця багато цікавих вакансій. Зріс мій щомісячний заробіток, що також дуже важливо в теперішніх умовах.

Побажання для майбутніх партнерів.

Вже починайте працювати, не відкладайте на потім. Компанія дійсно відкрита, чесна, пропонує гарні умови, а далі все залежить від вас!

Анна Антонова, ФОП Антонова Анна Василівна.

Як все починалося?

Я стала партнером компанії VAV Synergy понад три місяці назад. Зацікавилася програмою за рекомендацією людей, які вже працювали.

Чим вас зацікавила програма партнерства?

Програма є дуже вигідною, адже дозволяє вільний вибір умов співпраці з клієнтом. А також виплату комісійних упродовж всього терміну контракту вашого кандидата. Все відкрито, чесно і прозоро.

Які результати ви отримали?

Я є партнером компанії VAV Synergy три місяці, але вже маю хороший результат. Останнім часом збільшилися обсяги запитів та заявок від клієнтів. Я почала отримувати щомісячний дохід за супровід працівників. Це мотивує працювати далі.

Побажання для майбутніх партнерів.

Не боятися, а вже зараз починати працювати з компанією VAV Synergy!

Найпоширеніші запитання

Чи може людина без досвіду стати партнером компанії VAV Synergy?

Так, звичайно. Програма надає можливості для заробітку абсолютно для всіх. Для тих, у кого немає досвіду в рекрутингу, ми розробити спеціальний навчальний курс, який дозволяє освоїти нову професію всього за декілька днів.

Чи бере компанія плату за вакансії?

Ні, всі вакансії безкоштовні та знаходяться у вільному доступі в нашому телеграм-каналі, інформація в якому оновлюється щодня. Проте ви можете пропонувати вакансії своїм клієнтам за додаткову плату, що стане вашим додатковим джерелом доходу. Суму ви визначаєте самостійно.

Де ваша компанія бере вакансії, чи є вони перевіреними?

Так, всі вакансії є перевіреними від надійних роботодавців.  Ми співпрацюємо і маємо угоди з 360+ надійними європейськими компаніями-роботодавцями в таких країнах як Німеччина, Франція, Бельгія, Нідерланди.

Перед підписанням угоди з іноземними роботодавцями, ми ретельно перевіряємо легальність, чесність, репутацію підприємця та його компанії. Перевіряються також і низка інших показників, а саме: умови проживання (чи відповідають тому, що вказано в умовах вакансії), виплата зарплати та  наявність об’єму роботи, який обіцяє працедавець

Де можна шукати кандидатів?

Існує багато джерел пошуку кандидатів, які готові працювати. Найперший та найпростіший варіант – це рекомендація від ваших знайомих, близьких, друзів або родичів. Також дієвими інструментами є пошук через оголошення, соціальні мережі, зовнішню рекламу.