fbpx

забезпечуємо

офіційне працевлаштування за кордоном

Відчуйте персоналізований підхід до підбору вакансій та підготовки документів

ПОСЛУГИ

ЯКІ МИ НАДАЄМО В РАМКАХ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ

Консультування та оцінка​

Починаємо з індивідуальної консультації, під час якої детально обговорюємо ваші кар’єрні цілі, професійний досвід, освіту та особисті побажання щодо працевлаштування за кордоном. Ми аналізуємо ваші навички та здібності, щоб знайти оптимальні вакансії, які відповідають вашим потребам.

Підготовка документів

Допомагаємо вам підготувати повний пакет документів, відповідно до вимог трудового законодавства країни, в яку ви їдете, та побажань роботодавця. Подання заяв в державні органи, переклад, легалізація, створення професійного резюме.

Підбір вакансій

Маємо велику базу вакансій у різних сферах у 6-ти країнах ЄС. Під час підбору застосовуємо індивідуальний підхід і враховуємо всі дані та побажання, отримані під час попередньої консультації з фахівцями. Обираємо найкращий і найвигідніший варіант.

Підтримка та консультування

Забезпечуємо підтримку на кожному етапі процесу працевлаштування. Наша команда експертів надає консультації з питань візового оформлення, правових аспектів, культурної адаптації та інших важливих питань, що стосуються роботи за кордоном.

Підготовка до онлайн-співбесіди

Допомагаємо вам підготуватися до співбесіди з працедавцем, щоб пройти її успішно та отримати бажану роботу. Фахові поради від кваліфікованого рекрутера, розбір найпоширеніших питань та варіанти відповідей на них.

Персональна підтримка менеджера та координатора

Упродовж усього періоду вашої роботи за кордоном, ми допомагаємо адаптуватися до умов життя в новій країні, надаємо роз’яснення щодо особливостей організації трудового процесу, радимо, як вирішити побутові питання. Ваш персональний менеджер є вашим помічником у вирішенні будь-яких проблем.

Процес співпраці

Зробіть декілька кроків, щоб отримати роботу 

01

Заявка

Надішліть заявку, наш менеджер зв’яжеться з вами і підбере вакансію

02

Погодження роботодавцем

Роботодавець проводить з вами співбесіду та погоджує вашу кандидатуру

03

Підготовка документів

Виготовляємо документи для легальної роботи на території ЄС

04

Робота

Ви починаєте  працювати  та  заробляти

Переваги працевлаштування за кордоном з VAV Synergy​

З нами працевлаштовуватись значно простіше та вигідніше, ніж це робити самостійно 

100% офіційно

Працюємо згідно ліцензії Міністерства соціальної політики України №1197 від 05.08.2019. Аби ви почувались безпечно та спокійно.

Відбірні вакансії

Працюємо з більше ніж 500 перевіреними роботодавцями з країн ЄС. Докладаємо багато зусиль, щоб відібрати для вас тільки найкращі вакансії, що відповідатимуть вашим вимогам.

Підтримка

Надаємо актуальну інформацію щодо стану вашої заявки та етапів працевлаштування. Ви можете розраховувати на нашу підтримку протягом усього періоду співпраці. Наші менеджери постійно на зв’язку.

Довіра людей

Зараз нам довіряють 1500 клієнтів в місяць. З 2016 року ми вже працевлаштували 18 000 кандидатів в різних куточках Європи.

Поширені запитання

Я планую працювати за кордоном. З чого мені розпочати?

Розпочніть з подачі заявки на підбір вакансії або заповнення Анкети кандидата на нашому сайті. Зауважте, що чим більш інформативною та правдивою буде ваша анкета, тим більше шансів отримати роботу, яка підходить саме вам! Визначіться, в якій сфері та по якій спеціальності ви хочете працювати, через пошук оберіть бажані вакансії та відгукніться на них. Підпишіться на наші канали Viber та Telegram, щоб швидко дізнаватися про нові пропозиції.

Чи обов'язково знати іноземну мову при виїзді на роботу в країну ЄС?

У нашій базі є вакансії, які не потребують володіння іноземною мовою. Але наголошуємо, що знання мови допомагає отримати роботу з вищою зарплатою.

Я вже перебуваю у країні ЄС. Як знайти роботу в моєму місті?

На сайті для зручності пошуку, передбачені різноманітні фільтри: оберіть країну, де ви знаходитесь, місто, спеціальність та умови роботи. Або скористайтесь інтерактивною картою вакансій, попередньо ввімкнувши на своєму смартфоні геолокацію, що допоможе знайти вакансії поруч.

Яка вартість послуг з працевлаштування?

Усі послуги для кандидатів є БЕЗКОШТОВНИМИ! За послуги з оформлення документів сплачує роботодавець.

Чи виготовляє ваша компанія робочу візу?

Ні. Лише виготовляємо запрошення для отримання візи. Від вас для цього потрібні: скани/фото першої сторінки закордонного паспорта і прописки в українському паспорті.

Чи легально працювати по польській візі в країнах Європи?

Так, це цілком законно і легально. Але тільки тоді, якщо працівник має повний пакет необхідних документів. Обов’язковим є відрядний лист. Документи та відрядний лист виготовляє наша польська компанія, від якої працівник направляється у відрядження в компанію роботодавця. Цей процес регулюється договором субпідряду між польською компанією (від якої людина їде на роботу) та компанією роботодавця (де він буде працювати по відрядному листу). Отже, робітники з діючої польською візою мають можливість легально перебувати та працювати в будь-якій країні Європи. Це не забороняється законодавством країн ЄС.

Відгуки наших клієнтів​

Наші роботодавці

Нашими партнерами є понад 500 компаній в Європі, які зарекомендували себе як чесні роботодавці з хорошою репутацією. 

Актуальні вакансії