fbpx

Робота в Бельгії: варто чи не варто?

Запит “робота в Бельгії для українців” стає все більш популярним в інтернеті. Але саме навколо працевлаштування в цій країні існує дуже багато міфів.

То давайте розберемося: варто чи не варто переїжджати працювати в Бельгію?

Де знаходиться Бельгія?

Бельгія – одна з найбільш економічно розвинених країн Європи і знаходиться практично в її серці. Недаремно, саме в столиці Бельгії Брюсселі розміщені штаб-квартири Європейського Союзу та НАТО. Тут базуються більшість інституцій ЄС.

Територіально Бельгія межує з Німеччиною, Нідерландами, Люксембургом і Францією. Відповідно, тут є три державних мови: нідерландська, німецька та французька.

Бельгія славиться своїм шоколадом, пивом та картоплею-фрі. Тут було збудовано першу в Європі залізницю, хоча нині найпопулярнішим транспортом є велосипед.

Які переваги роботи в Бельгії?

1) Найперша і найголовніша перевага – це високі зарплати практично в усіх галузях.

2) Тут швидко розвивається економіка, тому постійно є попит на робочі руки.

3) Високий рівень соціального захисту та гарне відношення до іноземців. Бельгія як окрема країна сформувалася у 1830 році, але бельгійці не надто патріотичні, тому тут легко представникам різних націй.

4) Хороша медицина та освіта.

5) М’який клімат без різких перепадів температур.

Щодо недоліків, то вони також є. Основні це:

1) високі податки;

2) бюрократія при оформленні документів, але більшість зобов’язань покладається на роботодавців, а не на працівників.

Ким можна працювати у Бельгії?

Як і у багатьох розвинених країнах, тут цінуються висококваліфіковані працівники, які готові самостійно приймати рішення, проявляти ініціативу, відповідальність.

Для заробітчан без знання мови найбільш доступними є вакансії в таких сферах:

1) будівництво;

2) машинобудування;

3) сільське господарство (лише 1% бельгійців задіяні в цій сфері, тому роботи є багато);

4) сфера обслуговування (готелі, ресторани, кафе).

Компанія VAV Synergy має багато вакансій у Бельгії, де зарплата стартує від 2000 євро на місяць. Ось лише декілька, які є актуальними станом на зараз: покрівельник, електрик, майстер для фасадних робіт, різноробочий, майстер-універсал, муляр, бетоняр.

Якщо вас зацікавила робота в Бельгії для українців, натисніть кнопку “Зв’язатися з менеджером” і дізнайтесь деталі  найкращих вакансій!

Час заробляти більше!

Зв’язатися з менеджером